KONST / Litografier / Färglitografi 12645076
nr 1264 5076
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 16/99. Motivet: 72x52 cm
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 15 juli 2019
kl 19:04:45
1.000 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström